Догляд

 Інструкція з догляду за сумками та шкіряними виробами:

 1. Зберігайте виріб у сухому та прохолодному місці, віддаленому від прямих сонячних променів і джерел тепла.
 2. Не допускайте потрапляння вологи на виріб, оскільки вона може пошкодити його структуру та забруднити поверхню. Якщо ваш виріб промокнув, обережно протріть його сухою м'якою ганчіркою та залиште на повітрі, щоб він повністю висохнув.
 3. Уникайте контакту шкіри з хімічними речовинами, наприклад, лаками для волосся, парфумами та косметикою. Ці речовини можуть пошкодити поверхню сумки.
 4. Уникайте носіння виробів зі світлої шкіри з одягом, який може віддавати колір, особливо у вологу погоду.
 5. Для очищення виробу використовуйте м'яку ганчірку або спеціальні засоби для догляду за шкірою. Не використовуйте грубі щітки або абразивні засоби, які можуть пошкодити поверхню шкіри.
 6. Уникайте перевантаження вашої сумки, оскільки це може призвести до її деформації з часом.
 7. Щоб уникнути корозії, утримуйте металеві деталі виробу, застібки та карабіни від контакту з водою або будь-якими іншими рідинами.
 8. Якщо Ваш виріб пошкодився, подряпався, забруднився тощо, не намагайтеся відремонтувати його самостійно. Зверніться до наших менеджерів і скористайтеся сервісом з ремонту та реставрації

 

Інструкція з догляду за окулярами:

 1. Надягаючи та знімаючи окуляри, завжди тримайте їх обома руками за дужки.
 2. Зберігайте окуляри в спеціальному захисному футлярі, коли ви їх не використовуєте.
 3. Не залишайте окуляри без нагляду в місцях, доступних для маленьких дітей або домашніх тварин.

 4. Не кладіть окуляри лінзами донизу на тверду поверхню, оскільки це може призвести до появи подряпин.
 5. Уникайте значних механічних зусиль, вібрацій, ударів, контакту з хімічними реактивами, алкоголем, бензином, розчинниками, клеєм, засобами для чищення, фарбою та іншими матеріалами, що містять будь-які хімікати. Це може призвести до непридатності виробу.
 6. Не піддавайте окуляри різким перепадам температури, та не залишайте їх в автомобілі або інших місцях з високою температурою на тривалий час щоб уникнути деформації оправи.
 7. Для щоденного очищення лінз використовуйте спеціальну серветку з мікрофібри. Уникайте використання паперових рушників, тканин з грубої текстурою або інших абразивних матеріалів для очищення лінз, оскільки вони можуть залишити подряпини.
 8. У разі пошкодження не намагайтеся відремонтувати окуляри самостійно. Зверніться до наших менеджерів і скористайтеся сервісом з ремонту та реставрації