Етичне виробництво

Етичне й екологічне виробництво є однією з фундаментальних цінностей Blackwood.

У своїй діяльності ми дотримуємось основних принципів сталого розвитку:

  • екологічне виробництво
  • етичне ведення бізнесу
  • свідоме споживання та подовження життєвого циклу виробів

Екологічне виробництво


Висока якість матеріалів та ефективне використання ресурсів забезпечує нам майже безвідходне виробництво та відсутність шкідливих викидів у навколишнє середовище, що зберігає планету та здоров’я наших працівників. 


Бізнес та етика


Прибуток - це не головне

Культура ведення бізнесу нашою компанією складається з низки етичних принципів, що сприяють стабільному розвитку нашого бізнесу та посилюють його соціальну відповідальність.

 

Прозорість і чесність ведення бізнесу


Ми ведемо бізнес у відповідності до державних і міжнародних правових норм. Сплачуючи податки до бюджету, ми демонструємо шанобливе ставлення до нашої держави та її громадян.

 

Повага до колективу та створення комфортних умов праці


Ми створюємо комфортні робочі місця, навчаємо та сприяємо професійному розвитку наших працівників, забезпечуємо всі необхідні умови для того, щоб вони відчували стабільність, отримували задоволення від роботи та достойну грошову винагороду. В нашому колективі панує повага, взаємна підтримка та дружні стосунки.

Етика відносин з партнерами, конкурентами та клієнтами


Репутація компанії є найважливішою складовою успішності. Ми підтримуємо культуру ділового партнерства, яка ґрунтується на довірі, чесності, вмінні тримати слово. 

Підтримка конструктивних взаємовідносин з конкурентами, культура спілкування та повага до клієнтів  - основні принципи етичного ведення нашого бізнесу.

 

Соціальна відповідальність та громадянська позиція


Ми розробляємо власний проєкт із захисту довкілля та природних ресурсів України. Одним з найперших та найважливіших етапів буде висаджування дерев та озеленення нашої країни.


Ми чітко усвідомлюємо свою громадянську позицію, несемо відповідальність та щиро переймаємось проблемами суспільства, в якому живемо та працюємо. У рамках програми SAVE UKRAINE ми спрямовуємо 7% з продажу кожної сумки з колекції Ukrainian Collection на підтримку Збройних Сил України та допомогу людям і тваринам, постраждалим від війни. Регулярно здійснюємо закупівлю речей першої необхідності, продуктів харчування та військової амуніції.

 

Свідоме споживання

Blackwood не прагне до масового виробництва. 

Ми виготовляємо невелику кількість виробів, кожен з яких створюється вручну з великою увагою до деталей та проходить ретельний контроль якості.

Довгий життєвий цикл наших продуктів, забезпечується завдяки використанню сучасних технологій та якісних матеріалів.

Всі наші вироби мають гарантію та довічний сервіс з обслуговування та реставрації.

Кожен із нас може виконувати прості дії, щоб зберегти чистоту навколишнього середовища. 

Наше з Вами основне завдання – приймати максимально усвідомлені рішення про покупки. Купуйте лише те, що Вам дійсно подобається та насолоджуйтесь якісними унікальними речами.


Приєднуйтесь до родини Blackwood - разом ми зможемо зробити цей світ кращим!