Матеріали

Blackwood використовує у виробництві тільки найкращі природні матеріали. Ми дотримуємося філософії свідомого споживання, тож якість і довговічність виробів – наш пріоритет.

Дерево символізує життя та лежить в основі концепції Blackwood. Кожна порода унікальна та має свій глибинний характер і неповторний малюнок. Завдяки дерев'яним боковим елементам наші сумки завжди тримають форму. 

 

Шкіра незмінно залишається одним із найбільш благородних матеріалів на планеті. Ми замовляємо її на найкращих італійських мануфактурах із багаторічною історією, власники яких зберігають свої традиції та передають їх із покоління в покоління. 

 

Авторські композиції з квітів – не лише про красу. Кожна квітка, яку ми використовуємо, має магічні властивості та особливу енергетику. Завдяки ювелірній смолі їх назавжди увіковічено в бокових елементах сумок.

У такому тандемі сумки Blackwood не лише виглядають як витвір мистецтва, а й слугують своєрідним талісманом для їх власниці.

 

Невагомі оправи наших окулярів майже не відчуваються на обличчі. Вони створюються з ретельно підібраних порід дерева та вкриті професійним водовідштовхуючим воском Renaissance, який забезпечує вологостійкість і довговічність виробів.

В окуляри встановлена ​​високоякісна корейська та японська оптика з поляризацією та максимальним захистом від ультрафіолету UV-400. Такі лінзи забезпечують неперевершену чіткість зображення, а ваші очі будуть надійно захищені від шкідливих ультрафіолетових променів.

 

Корпуси годинників створюються з цінних порід дерева та мінерального скла. 

Серце годинників Blackwood – кварцовий японський механізм Miyota, який забезпечує високу точність і надійність.

Ремінці виготовляються з натурального дерева з застібкою “метелик” із легованої сталі, або з натуральної італійської шкіри.

 

На всі наші вироби діє гарантія 12 місяців.